2012-06-03

Programul Campaniei de promovare a voluntariatului şi de advocacy pentru nevoile şi aspiraţiile copiilor şi tinerilor străzii din Satu Mare 4 - 8 iunie 2012

AsociaÅ£ia Stea invită toÅ£i sătmărenii să participe la acÅ£iunile derulate în cadrul Campaniei de promovare a voluntariatului ÅŸi advocacy pentru nevoile ÅŸi aspiraÅ£iile copiilor ÅŸi tinerilor străzii din Satu Mare manifestând deschiderea de a oferi o ÅŸansă reală de integrare socială copiilor ÅŸi tinerilor străzii.

Accesaţi programul Campaniei : /ckfinder/userfiles/images/files/Program Campanie Asociatia Stea 4 - 8 iunie 2012.pdf

Pentru informaţii suplimentare vă stăm la dispoziţie la e-mail : asociatiastea@gmail.com sau mobil: 0743174169 / fix : 0361884330.

Implică-te să construim un viitor mai bun pentru toţi copiii din Satu Mare !

Inapoi