Voluntariat

Åži tu poÅ£i să aduci zâmbetul pe faÅ£a unui copil sau tânăr !

Copiii ÅŸi tinerii străzii au nevoie de sprijin pentru a putea ieÅŸi din situaÅ£ia de extremă dificultate în care se află. Îi poÅ£i ajuta ÅŸi tu implicându-te în activitatea AsociaÅ£iei Stea de luptă împotriva cerÅŸetoriei ÅŸi a exploatării copiilor ÅŸi tinerilor susÅ£inându-i să devină independenÅ£i prin educaÅ£ie ÅŸi obÅ£inerea unui loc de muncă.

Intră în echipa noastră devenind voluntar STEA ÅŸi implică-te direct în proiectele noastre.

Vizitează-ne la centrul de zi : Bulevardul Octavian Goga nr.14 Satu Mare, de Luni până Vineri între orele 9.00 - 17.00 ÅŸi descoperă ce ai putea face ÅŸi tu ca că construim împreună o comunitate mai bună pentru noi toÅ£i.

Pentru mai multe detalii contactează-ne la telefon fix : 0361 - 884.330, mobil : 0743174169 sau scrie la : asociatiastea@gmail.com, persoană de contact Cristina-Maria Bala, director Asociaţia Stea.